top of page

WJAZD NA PEŁNEJ. Aktualizacja swiperCharts 07.06.2021

TAK TO ROBI EKI... Jacuś! W najnowszej aktualizacji zmiana na podium, ale także kolejny hitowy singiel od EKIPY, który spowodował istne trzęsienie ziemi.

Daily OIO status:

Dzień dobry Young Igi, mamy nadzieję, że będziesz czuł się w TOP3 bardzo dobrze (awans o 1. pozycję).

Otsochodzi na 5. miejscu, awans o 2. pozycję.

Oki na 8. miejscu, awans o 1. pozycję.


Czy 13. będzie dla Żabsona szczęśliwa? Póki co pnie się w górę i awansował o 2. oczka.


EKIPA nowym singlem wbiła milion i awansowała aż o 4. pozycje. Obecnie plasują się na 16. lokacie. Nie zmieniła się jednak liczba milionerów, gdyż spadek zanotował Vito Bambino.


Powoli do przodu idzie Daria Zawiałow, której "Wojne i Noce" zadebiutują w piątek w sklepach i na serwisach streamingowych. Daria przygotowała sobie dogodną pozycję do wydawnictwa. Po trzech singlach promujących materiał, zajmuje 25. lokatę. W dzisiejszym notowaniu z awansem o 1. oczko.


Do przodu idzie Paluch, który skończył swoją przerwę po Czerwonym Dywanie. Każdy Blok dał mu awans o 2. pozycje.


26. pozycji w górę. To wynik nowej osoby w zestawieniu TOP 50. Mowa oczywiście o Jacusiu, który gościnnie udzielił się na singlu EKIPY - Zygzak. Artysta, którego słuchacze fenomenu YouTube'a nie mogli się doczekać, w ciągu tygodnia powiększył swoje grono miesięcznych słuchaczy o 216 tysięcy! Daje mu to debiut w TOP 50 na 37. pozycji.


Zmiany także w rankingu producentów pod względem miesięcznych słuchaczy. PSR wyprzedził Deemza awansując na 7. pozycję. Do przodu przesunęli sie o oczko także ConKi i DNF. Do Top 25 powrócił @atutowy, który we wtorek odbierał statuetkę za producenta roku 2020 na Popkillerach.Comments


bottom of page