top of page

Hip Hop Festival 3Miasto by Fresh N Dope 2022

Fresh N Dope powraca do Trójmiasta już w najbliższą sobotę. Po długiej przerwie festiwalowej oraz wielu problemach związanych z obostrzeniami 26 Marca wracamy na festiwalową trasę. Po długim zamknięciu i odizolowaniu to idealna okazja aby rozpocząć wiosnę w gronie topowych artystów - czego i kogo się spodziewać? gdzie? i co musicie wiedzieć o nadchodzącym festiwalu dowiecie się tutaj.W Gdańskim klubie B90 na jednej scenie pojawią się między innymi Kizo, Paluch, Kękę, Gedz, Kaz Bałagane, Wac Toja, Trill Pem oraz duet Pusher x Oskao30. Nie pierwszy raz ci artyści towarzyszyć będą nam w wydarzeniu Fresh N Dope, a dla niektórych to już tradycja, że pojawiają się na naszej scenie. Wydarzenie w Trójmieście to idealna okazja aby na żywo usłyszeć zeszłoroczne wydawnictwo Kaza Bałagane, Kizo czy Wac Toja, którzy na swoich projektach przygotowali nie jeden koncertowy numer porywający tłumy. Chyba najlepszymi przykładami są zeszłoroczne flagowe numery takie jak "Blueface", "Disney" oraz "NIU NIU".


To również dodatkowa okazja na posłuchanie najnowszych singli Palucha, który obecnie jest w trakcie wydawania swojego kolejnego projektu. Co do niespodzianek, które przygotowane są na nadchodzący festiwal Fresh N Dope mamy również gościa specjalnego, o którym napisać możemy tyle, że jest wykonawcą, z którym współpracowaliśmy już i scenicznie porywał setki osób.


Najważniejszym argumentem za tym abyście wpadli do B90 to fakt, że powoli zaczynamy wiosenny sezon a po zeszłorocznych problemach i przesunięciach wielu wydarzeń z powodu pandemii to idealna okazja aby wreszcie pobawić się bezpiecznie i w spokoju ze znajomymi do ulubionych wykonawców. Jeżeli ktoś już wcześniej wpadł na wydarzenie Fresh N Dope dobrze wie, że o poziom samego wydarzenia nie musi się martwić. Czekamy więc na was w najbliższą sobotę w Gdańskim klubie B90. Do zobaczenia!


Bilety Hip Hop Festival 3Miasto by Fresh N Dope 2022: https://swiper.site/hhfestgd


Comments


bottom of page