top of page

Koncert Oliwki Brazil? Gdzie i kiedy?

Już na początku lutego w trasę koncertową wyrusza Oliwka Brazil. Odwiedzi ona wiele miast w całej Polsce, razem ze swoimi hitowymi numerami. Jakie miasta odwiedzi Oliwka? Kiedy w nich się pojawi? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.


Oliwka Brazil po raz pierwszy pojawiła się na płycie Smolastego i szybko dostaliśmy zapowiedź jej solowych działań muzycznych. Występ w singlu Oh Daddy! mocno zaszokował polską scenę muzyczną, a fani gorąco dyskutowali na temat samej Oliwki. Kolejna fala dyskusji wybiła, gdy Oliwka opublikowała swój pierwszy track "Big Mommy", który mimo elektryzującego klimatu świetnie przyjął się wśród słuchaczy.


Trasa koncertowa to była kwestia czasu. Oliwka Brazil rusza w Big Mommy Tour i odwiedzi największe miasta Polski. Oliwka Brazil pojawi się w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Koszalinie, Lublinie i Gdańsku. Na koncertach zagrane zostaną kawałki Oliwki takie jak Big Mommy, Kokieterka czy Karaluchy. Spodziewać się możemy zapewne także utworu Oh Daddy. Bilety na koncert Oliwki Brazil dostępne są w bileterii Swiper.


Big Mommy Tour / Oliwka Brazil w trasie


04.02 - Kraków / Oliwka Brazil 05.02 - Katowice / Oliwka Brazil

12.02 - Wrocław / Fresh N Dope Festival

18.02 - Szczecin / Oliwka Brazil

25.02 - Poznań / Oliwka Brazil

26.02 - Koszalin / Oliwka Brazil

04.03 - Łodź / Oliwka Brazil

05.03 - Lublin / Oliwka Brazil

11.03 - Gdańsk / Oliwka Brazil

12.03 - WARSZAWA / Oliwka Brazil / FINAŁ TRASY


Comments


bottom of page